Whatsapp Destek Hattı0533 741 78 76

Gizlilik ve Güvenlik

Sitemizden yapacağınız alışverişlerde yüksek güvenlik standartları geçerlidir. Rapid SSL Güvenlik Sertifikası ve 3D Secure servisleri sayesinde güvenliğinizi riske atmadan alışveriş yapabilirsiniz.

 

Kredi Kartı Güvenliği
Kredi kartıyla yapacağınız alışverişlerde güvenliğiniz için her zaman en son teknolojiler ve en iyi servis sağlayıcıları kullanılmıştır. bengukaraca.com kişisel bilgilerinizi, kart numarası ve şifrelerinizi kayıt etmez, saklamaz. Kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır. Sitemizden vereceğiniz her siparişi oluşturma aşamasında kart bilgilerini yeniden girmenizin nedeni budur.

 

3D Secure
3D Secure, online alışverişlerin güvenliğini sağlamak amacıyla kart kuruluşları tarafından geliştirilmiş bir kimlik doğrulama sistemidir. İnternetten yapılan alışverişlerde şifreyle kredi kartı onaylama işlemi olarak da bilinir. Visa Kredi Kartı için kullanılan uygulamasına "Verified by Visa", MasterCard için olanına ise "SecureCode" adı verilir. Bu yöntemle yapılan alışverişin geçerli sayılabilmesi için; kart sahibinin yapılan işlemi, kendine verilen özel bir şifreyle onaylaması gerekir. Şifre telefonunuza gönderilmektedir. Bu nedenle sim kartınızın şifre gönderimine açık olması gerekmektedir. bengukaraca.com'dan yapacağınız alışverişlerde, kredi kartınızın bağlı olduğu banka bu sistemi destekliyorsa 3D Secure'la ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Instagram

@bengukaracajewelry
RapidSSL, Visa, Mastercard

© 2022 Bengü Karaca Jewellery Design Tüm Hakları Saklıdır.

Bengü Karaca Jewellery Design ® Tescilli Markadır.

Yukarı Çıkın
.